Про COMFORTO - Comforto

Фабрика мʼяких меблів

Comforto – це енергійна українська компанія, що здатна реагувати на зміну кон’юнктури та відчувати моду.

Ми робимо ставку на раціональний дизайн, надихаємося світовими тенденціями та адаптуємо їх до запитів українців.

Ми створили зразкове виробництво, де працюють щасливі майстри своєї справи, які швидко та якісно створюють як серійну модель, так і меблі з індивідуальними змінами. Акцентуємо увагу на комфортній ергономіці виробів та їх бездоганній якості, використовуємо еко матеріали та найкращі комплектуючі.

НАША ІСТОРІЯ

2009
2010 – 2013
2013-14
2015
2016
2017
Червень 2018
Жовтень 2019
2019
2020
2021
2022
History Photo History Photo History Photo

Так все почалось

Відбулося знайомство трьох майбутніх засновників Comforto, які вирішили об’єднати зусилля та почали працювати задля єдиної мети: Олександр Лущик імпортував меблі з Білорусії та реалізовував в своєму магазині, Олександр Козловський створив перший онлайн магазин, через який меблі продавалися у Києві, а Юрій Покора займався доставками, збірками та технічними завданнями.

History Photo

Рітейл

У цей період засновники Comforto продовжують реалізовувати білоруські меблі в Україні та починають працювати над розробкою власних прототипів.

History Photo History Photo

Українські меблі

В Україні розпочалась війна. Через інфляцію, що вдарила по гривні, компанія Comforto була вимушена припинити свою співпрацю з Білоруссю. У 2014 році компанія зайнялась реалізацією меблів українських виробників з різних регіонів, тим самим піднімаючи економіку країни.

Власне виробництво

Цей рік можна вважати новою главою в історії бренду Comforto. По-перше, засновники компанії створили власне виробництво з виготовлення індивідуальних замовлень, по-друге, компанія почала створювати особливі моделі для найвибагливіших клієнтів, серед яких були й дизайнери інтер’єрів.

Перший серійний диван

Цього року Comforto випустили свій перший серійний диван та почали співпрацювати з першим меблевим дилером.

Народження бренду

Вважається офіційним днем народження бренду Comforto – таким, яким він є сьогодні.

History Photo History Photo History Photo History Photo History Photo History Photo

Перший магазин

Ми відкрили свій перший фірмовий шоу рум меблів в Одесі.

Виставка Design Living Tendency

Компанія взяла участь у міжнародній виставці Design Living Tendency в Києві. Щорічно цю подію відвідують фахівці з усіх регіонів України, щоб ознайомитися з новими меблевими колекціями, інноваційними інтер’єрними рішеннями, а також трендовим освітленням, текстилем та декором.

Магазин у Івано-Франківську

Компанія Comforto відкрила свій фірмовий салон меблів у Івано-Франківську.

Магазин у Львові

Comforto відкрили власний шоурум в торговельному центрі «Три слони», що на околиці Львова. У виставковому просторі площею 90 кв. м. компанія зосередила увагу на «м’яких хітах» продажів та лідерах глядацьких симпатій – диванах та ліжках, що вже стали бестселерами серед українців.

Розробка лінійки диванів

За роки роботи бренд розробив чималу кількість меблів, тому 2021 рік компанія присвятила формуванню серійних колекцій. До модельного ряда бренду додалися серійні модульні вироби та розробки, де використовувалися реклайнери.

Міжнародна інтер’єрна виставка Interior Mebel

На початку лютого 2022 року, за лічені дні до повномасштабного вторгнення країни-агресора в Україну, Comforto бере участь у міжнародній інтер’єрній виставці Interior Mebel. З-поміж учасників з України, Польщі, Італії, Угорщині та Німеччини, бренд на гідному рівні демонструє свої новинки.

ГОЛОВНА НАША ЦІННІСТЬ – ЦЕ ЛЮДИ

Person Photo Person Photo

Іван

Текст для Івана

Читати повністю
Person Photo Person Photo

Мирослав

Текст для Мирослава

Читати повністю
Person Photo Person Photo

Михайло

Ще трішки тексту

Читати повністю
Person Photo Person Photo

Борис

Текст для Бориса

Читати повністю
ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ