ІСТОРІЯ COMFORTO

ГОРТАЙ
ДОНИЗУ
ВІДЕО ПРО НАШУ ФАБРИКУ
Привіт, ми команда молодих амбіційних людей, яких об’єднало бажання дарувати затишок та комфорт. Ми намагались створити зразкове виробництво, на якому працюватимуть щасливі люди та виготовлятимуть якісні меблі, і маємо надію, що нам це вдалося…
НА ПРОТЯЗІ
2010-2013
У цей період засновники “Comforto” займались реалізацією білоруських меблів, водночас потрохи намагалися виготовляти меблі самостійно.
ПОЧАТОК
2009
У 2009 засновники компанії “Comforto” познайомились та почали працювати разом. Спочатку Олександр Лущик імпортував меблі з Білорусії та реалізовував їх офлайн, Олександр Козловський створив перший онлайн-магазин, через який продавав меблі у Києві, а Юрій Покора займався збіркою, доставкою та рекламаціями.
2014
Цього року компанія “Comforto” зайнялась реалізацією меблів українських виробників, підсилюючи цим економіку країни.
НА ПРОТЯЗІ
2013-2014
В Україні розпочалась війна. По гривні вдарила інфляція, та у зв’язку з цим компанія “Comforto” була змушена припинити співпрацю з Білоруссю.
2016
У цей рік компанія випустила свій перший серійний диван, також з “Comforto” почав працювати перший дилер меблів.
2015
Вже за рік засновники компанії “Comforto” створили власне виробництво для виготовлення індивідуальних замовлень. З цього моменту вони почали пропонувати клієнтам особливі меблі - виготовлені з врахуванням всіх побажань. Тоді ж компанія почала співпрацювати з дизайнерами.
ЛЮТИЙ
2018
Компанія “Comforto” відкрила свій перший фірмовий салон меблів в Одесі.
16 СІЧНЯ
2017
Засновники створили бренд "Comforto", такий, яким ви його бачите сьогодні.
ЖОВТЕНЬ
2018
Компанія взяла участь у міжнародній виставці Design Living Tendency в Києві. Це - найбільша в Україні виставка свіжих тенденцій в інтер’єрі, що представляє меблі, світло, декор, домашній текстиль і декор вікна. Щорічно туди приїжджають фахівці з усіх регіонів України, щоб ознайомитися з новими колекціями, інноваційними рішеннями і трендами, представленими провідними українськими і зарубіжними компаніями.
ЧЕРВЕНЬ
2018
Через велику кількість замовлень та ріст, компанія переїхала у нове приміщення та суттєво збільшила виробничі потужності.
2019
Компанія “Comforto” відкрила свій фірмовий салон меблів у місті Івано-Франківськ.
ЗАСНОВНИКИ
ФАБРИКИ
ОЛЕКСАНДР КОЗЛОВСЬКИЙ
ЮРІЙ ПОКОРА
ОЛЕКСАНДР ЛУЩИК