COMFORTO відкриває шоурум у Львові в тц «Три слони»


  Цього вікенду, а саме 4-го жовтня, ми офіційно відкриваємо власний шоурум в торговельному центрі «Три слони», що на околиці Львова. У новому виставковому просторі площею 90 кв. м. ми зосередили увагу на «м’яких хітах» продажів та лідерах глядацьких симпатій – диванах та ліжках, що вже стали бестселерами серед українців. Гармонійні італійські лінії, пишні американські форми-трансформери, закруглені варіанти традиційних моделей – ми намагалися зібрати для вас якомога більше екземплярів, де на запит кожного покупця знайшлася слушна відповідь


«Наш досвід, знання ринку та майстерність виготовлення м’яких меблів дозоляють зробити процес комплектації інтер'єру максимально комфортним. Тим паче меблі від Comforto не тільки візуально привабливі, але й ергономічно досконалі», – коментує один з засновників бренду, Олександр ЛущикШирокий колірний асортимент, чимала колекція зразків текстилю та шкіри, варіативність форм (лінійні, кутові або півострівні компоненти диванів, які вільно поєднуються одне з одним) – ми маємо рішення як для приватних осель, так і для громадських просторів. Складність вибору полегшить команда Comforto: наші спеціалісти проконсультують щодо кожної моделі та прорахують вартість у цікавих для вас рішеннях. І не важливо – дизайнер ви, чи кінцевий споживач – з Comforto купівля м’яких меблів для усіх клієнтів однаково комфортна.


Шоурум Comforto у торговельному центрі «Три слони» демонструє витончену розкіш, де якість, комфорт та ергономіка сучасних м’яких меблів є ключовими цінностями.


Чекаємо на вас за адресою:  с. Зимна вода, вул. Яворівська, 22, перший поверх, шоурум Comforto 


Наш менеджер   +38 (096)793 86 72